Πίσω
21/11/2023
Βγάλ’ το από μέσα σου! Πάρε μέρος -ανώνυμα & εμπιστευτικά- στο 1ο Sentiment Survey της ΕΔΕΕ και μοιράσου μαζί μας τις απόψεις σου για τον κλάδο της Επικοινωνίας.
![](/images/w860/files/EDEE_2023_DIGITAL_BANNER_C_800X450PX.png)
Σας καλούμε να λάβετε μέρος στο πρώτο Sentiment Survey της ΕΔΕΕ, που απευθύνεται σε όλους τους εργαζόμενους/ες στον κλάδο της Διαφήμισης/Επικοινωνίας και πραγματοποιείται από την εταιρία ερευνών QED. Προωθήστε σε όλους σας τους συναδέλφους, ιδίως όσους και όσες είναι νεώτεροι στην ηλικία ή σε χρόνια εργασίας στον κλάδο.
Λάβετε μέρος στην έρευνα εδώ.